İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünü/ürünleri, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin iade edebilirsiniz.Cayma hakkı süresi, sizin veya gösterdiğiniz üçüncü kişinin ürünü/ürünleri teslim aldığı gün başlar. İade talebi bildirimi, [email protected] elektronik posta adresine yapılmalıdır.İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. 

İade edeceğiniz ürünün/ürünlerin orijinal kutusu ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya tekrardan satılabilirlik özelliğini yitirmiş ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. Ürün üzerinde bulunan etiketlerimiz, ürünün iade edilmek istenen siparişe ait olduğunun belirlenmesi amacıyla önem göstermektedir. Bu nedenle fiyat gösterir bölüm dışında iade kabul edilebilmesi için ürün etiketinin zarar görmemesi gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını ve sevk irsaliyesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün tarafımızca size ayıplı olarak gönderilmiş ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler ve tek kullanımlık ürünlerin iadesi mümkün değildir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Ürün İade Adresi:

Firma Adı:

TOLAND GÜMÜŞ VE HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. A.Ş.

Firma Adresi:

Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sk. Şevki Bey Han No: 9/301 Fatih/İstanbul

MNG Kargo Şubesi:

Cağaloğlu

Müşteri Numarası (Kullanıcı Adı): 338690747

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz siparişiniz onaylandığında kargoya verilmektedir. Onaylanan siparişler üç (3) iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlişkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
4