2018 – 2019 Kışının En Trend Aksesuarları

2018 – 2019 Kışının En Trend Aksesuarları

2018 – 2019 Kışının En Trend Aksesuarları

 

Gümüş halka küpeler, çoklu kombinlenen tek taş küpeler, çoklu kolyeler ve bileklikler kış sezonunun aksesuar modası sinyallerini sonbaharda vermişti. Salaş kazaklar, bereler ve kalın atkıların trend olduğu kış mevsiminde, bu sezon aksesuarlar stilleri ayrıştıran en önemli unsurlar olarak öne çıkıyor.

 

2018 – 2019 Sonbahar – Kış sezonunda kalın kazaklar, kabanlar ve trikolar büyük, gösterişli küpelerle hayat buluyor. Son derece sade bir kombini dahi en üst seviyelere taşıyacak olan takıların iddialı ve gösterişli olduğu bir sezon hüküm sürüyor.

 

Gümüş, her sezon olduğu gibi bu sezonda her tarza uyum sağlayacak küpe, kolye ve bileklik seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.  Sonbahar aylarında iddiasını arttırmaya başlayan gümüş küpeler, kış sezonunda maksi boylarla karşımıza çıkıyor. Taş oranı fazla olan baget küpelerle kombinlenen kıkırdak küpeler, sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Dolaplarda yerini alan büyük ve hacimli kazakların dahi hiçbir şekilde gölgelenmesine izin vermeyen gümüş, çoklu kullanılan zincir kolyeler, harf kolyeler ve madalyonlarla kış döneminin takı trendlerinin merceğinde yer alıyor.

 

Kıyafetlerin tamamlayıcısı, son derece uzun ve kalın atkıların dahi rahatça kullanılmasını sağlayan swaroski taşlı kolye ucuna sahip ve taş ayrıntıları ile dikkat çeken kolyeler, uzun zincirlerden oluşan özel tasarımlar çoklu kolye kombinlemelerinde sıkça karşımıza çıkıyor. Bol kazaklar ve spor parçalar ile birlikte kombinlenen rahat parçaları ön planda tutmak isteyenler uzun zincirlerin uyumundan yararlanabilirler.

 

Şıklığı Tamamlayan Bileklikler

 

2019 bileklik modellerinde bu sene değişiklikler göze çarpıyor. Akşam yemeklerinden partilere, özellikle yılbaşına yaklaşırken elbise kombinlerinin olmazsa olmazı bileklikler bu sene daha zarif, ince ve baget taşlı olarak karşımıza çıkıyor. Tek takılmasının yanı sıra takı seti şeklinde bütünlük sağlayan bileklikler, ince formlarda, çoklu kullanımlarla dikkatleri çekiyor.

 

Yorumlar

Eda Haktankaçmaz

Ürünlerinizi denemek isterim.

Yorum yap

Not: Yorumlar, onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.